Omarska je potvrdila da je u sjajnoj formi, te je zabilježila i treću uzastopnu pobjedu! U pretposlednjem jesenjem kolu Omarska je slavila na neugodnom gostovanju u Vranjaku sa 3:2 i probila se na jedanaesto mjesto na tabeli.

Od prve minute gosti su počeli ofanzivno, a posebno se od starta isticao veoma raspoloženi Panić, pa je trener domaćih imao problem da postavi igru kako bi ga zaustavio. Inicijativa se isplatila u 20. minutu. Panić je sjajno šutirao sa ivice šesnaesterca i pogodio same rašlje gola domaćih. Domaćin je izjednačio u finišu prvog poluvremena. Nakon jednog kornera, Anđić je neoprezno startovao na Mikelinija, a sudija Simić je pokazao na bijelu tačku. Vidović je bo precizan i na poluvrijeme se otišlo sa neriješenim rezulatom, 1:1.

U drugom poluvremenu viđena je još bolja igra Omarske. U 59. minutu, Panić je ponovo  umakao odbrani Vranjaka, izašao sam pred golmana Lukanovića i savladao ga, te ponovo doveo Omarsku u vođstvo. Nakon toga, domaćin je krenuo ofanzivnije, ali je Omarska pretila iz mnogobrojnih kontranapada. Međutim, Rosić i drugi igrači Omarske su redom promašivali u situaciji jedan na jedan sa golmanom. U 71. minutu još jednu dobru kontru je istrčao Hrvaćanin, ali on je bio priseban i doveo Omarsku u vođstvu od 3:1.

Ipak, nije moglo bez drame. Šest minuta kasnije, domaći su precizno izveli jedan slobodan udarac. Loptu je u šesnaesterac ubacio Mikelini, a glavom je mrežu Omarske pogodio Savkić. Domaći do kraja nisu uspjeli izjednačiti, te je Omarska osvojila sva tri boda.

VRANJAK – OMARSKA 2:3 (1:1)

Strijelci: 0:1 Panić (20), 1:1 Vidović (39, penal), 1:2 Panić (59), 1:3 Hrvaćanin (71), 2:3 Savkić (77). Stadion: FK Vranjak. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Simić (Krupa na Vrbasu). Pomoćnici: Dragan Žarić (Kotor Varoš) i Aleksandar Milaković (Banjaluka). Delegat: Dejan Tomić (Gradiška). Kontrolor: Dalibor Škrbić (Gradiška).Žuti kartoni: Trepić, Rakić, Dudić (Vranjak), Delić, Anđić, Panić, Ml. Jokić  (Omarska). Crveni karton: DejanSavić  (trener Vranjaka) u 63. minutu.

Vranjak: Lukanović, Đurić (od 90. Stojanović), Janković, Trepić, Gajić, Rakić, Dudić, Vidović (od 87. Spasojević), Mikelini, Savkić, Stojanović.

Omarska: Jokić, Panić, Zdjelar, B. Romanić, Nišević, Rosić, Krecelj, Grahovac, Anđić, Delić (od 60. Hrvaćanin (od 90. Pušac)), Višić.