Konačno pobjeda!

OFK Banjaluka 2017, sastav koji izaziva simpatije na svim bundesligaškim stadionima u okviru 7. kola Područne lige Banjaluka slavila je na gostovanju u Dragočaju protiv Polet Krajišnika sa 2:1.

Ovim trijumfom OFK Banjaluka sada ima pet bodova, i krenula je u bijeg iz donjeg dijela tabele.

Utakmicu je bolje otvorio domaći sastav koji je na odmor otišao sa prednosti od 1:0. Međutim, u nastavku meča potpuni preokret u režiji gostiju. Najprije je na asistenciju Bore Makarića glavom pogodio Draganović, da bi nakon nekoliko minuta na asistenciju Palačkovića pogodio Budić.

Bilo je to dovoljno za prvo slavlje u sezoni, i to gostujuću trojku izabranika Duška Milakovića koji igraju sve bolje i bolje, a kao plod takve igre počeli su dolaziti i rezultati……