Fudbaleri Radnika poraženi su i u drugoj utakmici m:tel Premijer lige BiH. Bodove iz Bijeljine odnijeli su fudbaleri Slobode i nekadašnji strateg SemberacaMladen Žižović.

U prvom poluvremenu, jedinu ozbiljniju priliku nije iskoristio Hasukić, kada je u izglednoj prilici, njegov šut odbrana gostiju izblokirala.

U nastavku, u 72. minutu, kontakt Uroševića i Kurtalića, sudija Petrović je okarakterisao za najstožiju kaznu za Slobodu. Siguran strijelac bio je iskusni Dženis Beganović za 0:1. Sedam minuta kasnije, gosti su uduplali prednost, a strijelac je “rezervista” Kurtalić.

Radnik se vraća u “život”, dva minuta kasnije, a strijelac je Popara. Međutim, do kraja meča, domaći fudbaleri nisu uspjeli da stignu bar do boda.

U narednom kolu, Radnik putuje u Široki Brijeg.

RADNIK – SLOBODA 1:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Dž, Beganović (72, penal), 0:2 Kurtalić (77), 1:2 Popara (79).

Stadion: “Gradski” u Bijeljini. Gledalaca: 300. Sudija: Dragan Petrović (Banja Luka). Žuti kartoni: Popara, Urošević (Radnik), Jusić, Veselinović (Sloboda).

RADNIK: Aljkanović, Nikić, Sušić (od 46. Urošević), Šubert, Hasukić (od 59. Tahrić), Popara, Ristanović (od 82. Došlo), Gogić (od 78. Motika), Šarić, Marković, Pantelić. Trener: Vlado Jagodić.

SLOBODA: Bukvić, Čivić, Karišik (od 50. Jusić), A. Beganović, Balić (od 68. Kurtalić), Maksimović, Osmić, Predragović (od 68. Huseinović), Dž. Beganović, Alić (od 46. Ramić), Mujagić (od 75. Veselinović). Trener: Mladen Žižović.