Fudbaleri Leotara i Borca iz Kozarske Dubice odigrali su bez pobjednika na “Policama” (1:1). Duel dva šampiona drugoligaških voda počeo je malom proslavom, jer je generalni sekretar Ognjen Valjić kapitenima uručio pehare, a na terenu bilo je miroljubljivo, iako i jedni i drugi mogu žaliti za svojim prilikama.

Gosti su u vodstvo došli u 43. minutu, kada je jedan udarac rukom blokirao Ramić, a sudija Došlo pokazao na bijelu tačku. Siguran realizator bio je Stefan Tomaš, koji je imao odličnu priliku i u 36. minutu, ali nije pogodio mrežu Perišića.

U nastavku opsada gola Borca, koji se opredijelio na kontranapade, imao svoje prilike da prelomi utakmicu, ali kazna stiže u 89. minutu kada Ramić ispravlja svoju grešku i pogađa mrežu Reljića za konačnih 1:1.

Po viđenom na “Policama”, čini se da će obje ekipe imati šta pokazati u prvoligaškom društvu…..

LEOTAR – BORAC (KD) 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Tomaš (42, penal). Stadion: “Police”, igrano bez publike. Sudija: Slađan Došlo (Istočno Sarajevo). Pomoćnici: Davor Vukašinović (Rogatica) i Nemanja Vujadin (Istočno Sarajevo). Delegat: Zoran Vujat (Gradiška). Kontrolor: Dejan Dabić (Vlasenica). Žuti kartoni: Aćimović, Ramić, P. Šešelj, Ćutahija, Stajić (Leotar), Topić, I. Kovačević, M. Kovačević.

Leotar: Perišić, Milić, Andrić, P. Šešelj (od 72. Medan), Ramić, Zečević (od 78. Stajić), Šipovac (od 57. Ćutahija), Ristić, Aćimović (od 78. O. Šešelj), Sekulović (od 57. Paranos).

Borac (KD): Reljić, Raković (od 24. Krneta), Ćulibrk, Topić, Santos, Zec, Tomaš, Radoja (od 88. Jaćimović), I. Kovačević, M. Kovačević, Pekić.