Odlična fudbalska predstava u Trnu između dva imenjaka, i na kraju pobjeda domaćina (2:1) za prva tri boda na startu drugoligaškog Zapada! Uz dobru igu aktera viđena su i tri prelijepa pogotka, pa je nedostajala samo publika da ugođaj bude potpun.

Gosti su poveli prelijepim pogotkom Milojevića u 23. minutu, a sastav iz Trna do egala dolazi u 35. minutu, kada udarcem sa 16 metara pogađa Brkić.

A, onda za pobjedu domaćina Stanković poteže iz slobodnog udarca u 82. minutu, i pogađa za 2:1 i velika tri boda izabranika Milana Stanivukovića. Odlična utakmica, dobra organizacija, dva raspoložena rivala, i na kraju samo je šteta što je neko morao teren napustiti poražen.

Sloga (T) – Sloga (S) 2:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Milojević (23), 1:1 Brkić (35), 2:1 Stanković (82). Stadion: FK Sloga, igrano bez publike. Sudija: Vladimir Ančić (Prnjavor). Pomoćnici: Slaviša Šarić i Branislav Zvijerac (oba iz Gradiške). Delegat: Slavko Pančić (Doboj). Kontrolor: Dragan Nišić (Šamac). Žuti kartoni: Ivić, Babić, Brkić, Milinović, Ostojić, Tepić (Sloga (T), R. Zelenac (Sloga S).

Sloga (T): Gašić, Marjanović (od 62. Tepić), Babić (od 75. Grozdanić), Tučić, Javorac, Ivić (od 62. Galić), Stanković (od 90. Todorić), Kuruzović, Brkić, Milinović (od 75. Vuković), Ostojić.

Sloga (S): Smiljanić, Vasić, Rakić, Kopanja, Milošević, V. Nježić (od 69. Malbašić), Milojević, I. Nježić, R. Zelenac, Zukanović, G. Zelenac.