Uzbudljivo je bilo na regionalnom Centru!

Polet 1926 definitivno je napravio korak ka drugoligaškom društvu pobjedom u Kakmužu (3:6), a više od pola lige strahuje u borbi za opstankom!

Drama je viđena u Dugom Polju gdje su se sastale dvije Sloge, gosti iz Jakeša vodili su 3:1 do pet minuta prije kraja susreta, da bi domaćin došao do izjednačenja u četvrtom minutu sudijske nadoknade iz kaznenog udarca!

Hajduk je “prebrinuo brige” trijumfom u Trebavi (0:3), a Skugrić se vratio u igru trijumfom protiv Minerala (2:0). Remi bez golova viđen je u Slatini, dok su Naša Krila u Kostajnici slavila u sudaru sa Rudankom (2:1).

Rezultati 23. kola

Skugrić – Mineral 2:0 (Žigić, Stojanović)

Sloga (DP) – Sloga (J) 3:3 (Vidaković, Savić, Antić, penal – Bikić 2, Gerusi)

Trebava – Hajduk 0:3 (Pejić 2, Marković)

Ozren – Crvena Zvijezda 0:2 (Milošević, Tomić)

Budućnost – OFK Pridjel Donji 0:0

Naša Krila – Rudanka 2:1 (Prodić, Gojković, autogol – Milačak)

Zvijezda – Polet 1926 3:6 (Čalaković 2, Katanić – Ignjatić 2, Milićević, Pejičić, Malkić, Stjepanović)

13 Sloga (J) 23 9 1 13 41 53 -12 28
14 Mineral 23 8 3 12 39 40 -1 27

Parovi 24. kola: Mineral – Zvijezda, Polet 1926 – Naša Krila, Rudanka – Budućnost, OFK Pridjel Donji – Ozren, Crvena Zvijezda – Trebava, Hajduk – Sloga (DP), Sloga (J) – Skugrić.