Fudbaleri Krupe ne posustaju!

U meču 25. kola savladali su Omarsku (4:0) i tako zadržali lijepu bodovnu prednost pred konkurentima.

Bila je to dobra utakmica, otvorena sa obje strane, Omarska se predstavila u lijepom svjetlu, ali individualni kvalitet izabranika trenera Vladimira Ilića došao je do izražaja.

Blistao je Srđan Mrzić, koji ovog proljeća igra u sjajnoj formi, i konstantna je opasnost za golmane širom terena Srpske. Sa dva pogotka, u 44. minutu, te 52. minutu riješio je pitanje pobjednika.

Goste iz Omarske dotukla su još dva pogotka u finišu meča, prvo Nebojše Babića u 87. minutu, potom i Miloša Perovića dva minuta kasnije, koji se vraća u golgetersku seriju, jer posljednja dva meča nakon duge povrede pogađa mreže, a ovo mu je tek treći meč ovog proljeća!

Krupa ovim trijumfom ima 62 boda i sada rasterećeno može putovati u Doboj, na novi derbi, gdje na “Lukama” gostuje Slogi.

KRUPA – OMARSKA 4:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Mrzić (44), 2:0 Mrzić (52), 3:0 N. Babić (87), 4:0 Perović (89). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 200. Sudija: Stefan Maletić. Pomoćnici: Njegoslav Bošković (oba iz Bijeljine) i Aleksandar Kapur (Brčko). Delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica). Kontrolor: Vladimir Bjelica (Istočno Sarajevo). Žuti karton: Zdjelar (Omarska). Crveni karton: Vedran Panić (Omarska) u 75. minutu.

Krupa: Milošević, Tvrdišić, Hadžić (od 77. Blažević), L. Babić (od 67. Bundalo), Đekić, N. Babić, Mitrović (od 54. Perović), Mrzić (od 67. Penić), Nikodinović, Krneta, Vidović (od 77. Banović).

Omarska: Jokić, Ratković, Zdjelar, B. Romanić (od 71. Nišević), Da. Romanić (od 87. Milaković), Panić, Grahovac, Dr. Romanić, Gavranović (od 71. Šunić), Stević (od 61. Krecelj), Vračar (od 61. Stojnić).