Modriča Maksima ovog proljeća igra odličan fudbl! To su na svojoj koži osjetili i fudbaleri Slobode koji se za Novi Grad vraćaju sa četiri lopte u mreži!

“Uljari” su u svim elementima fudbalske igre nadvisili svog rivala, i tako se približili gornjem domu drugoligaškog Zapada. Modriča je prvih 45 minuta igre zatvorila vodstvom Savkića, da bi u nastavku uslijedila kanonada. Prvo je Ilić uduplao vodstvo, da bi Mrđan nastavio sjajan golgeterski učinak sa dva pogotka. Gostima je ostalo samo da preko Tice dođu do počasnog pogotka sa 11 metara, a novigrađani su tako propustili priliku da dođu na minus 4, nakon poraza Želje u Tesliću. Ovako je razlika ostala ista.

MODRIČA MAKSIMA – SLOBODA (NG) 4:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Savkić (35), 2:0 N. Ilić (56), 3:0 Mrđan (64), 4:0 Mrđan (75), 4:1 Tica (82, penal). Stadion: “dr Milan Jelić”. Sudija: Velibor Gigović. Pomoćnici: Bojan Vujanović i Branislav Zvijerac (svi iz Gradiške). Delegat: Mićo Blagojević (Šamac). Žuti kartoni: Trifković (Modriča), Tica, Vranešević (Sloboda).

Modriča Maksima: Tripić, Ristić, Karamanović, Kojić, Dudić, N. Ilić (od 77. Dragić), Radić (od 65. Buljić), Savkić, Mrđan (od 88. Jovanović), Trifković, M. Ilić,

Sloboda (NG): Majkić, Bajrektarević (od 62. Selimović), Tica, Ćulibrk, Golić, Mrkić, Antonić, Kovačević, Žujić, Mijić, Vranešević.