Škola fudbala “Mladost” Glamočani ostvarila je zapažene rezultate u Bugujno na ”1. malonogometnom kupu “Etna sport” ”.

Turnir se igrao u u dvije starosne kategorije (U-8 i U-10), a najmlađa generacija koju predvodi trener Stevica Vujanović osvojila je prvo mjesto. Zanimljivo da je Vujanović prošao sve mlađe selekcije Iskre, i da ga je ratni vihor doveo u Banjaluku, a sada se vratio u rodni grad i pokorio ga, ali fudbalski! Osmogodišnji Ognjen Milanović ponio je laskavu titulu najboljeg igrača turnira.

I u nešto starijem uzrastu bilo je uspjeha, a Mladost je osvojila treće mjesto. Izabranici trenera Milenka Petrovića osvojili su bronzane medalje u Bugujnu, a prvi strijelac u konkurenciji desetogodišnjaka bio je Nikola Petrović.

Zahvaljujemo se organizatorima MNK ETna sport i FK Iskra Bugojno na pozivu i izuzetnoj dobrodošlici kao i organizaciji ovog turnira za mlade fudbalere. I ovdje smo pokazali da se u našoj školi dobro radi, i da sve više skrećemo pažnju na sebe. Ovu 2016. godinu pamtićemo po izuzetno uspješnim rezultatima – poručio je direktor i trener u ŠF Mladost Glamočani, Milenko Petrović.