Duel bivših prvoligaša Srpske, ujedno i gradski derbi “bundeslige” između BSK-a i Omladinca u okviru drugog kola Područne lige Banjaluka otišao je na stranu “romantičara s Čaira” (4:1).

Domaćin više nego zasluženo slavio na krilima Siniše Miloševića koji je svoj prvi het u dresu BSK-u postigao ni manje ni više nego u razmaku od 11 minuta.

Miloševiću je bilo dovoljno od 26. do 37. minuta da “potopi” goste i stavi do znanja da nije za staro gvožđe.

Treba napomenuti da je domaćin bio dominantan svih 90 minuta. a da je asistent sva četiri pogotka bio kapiten domaćih Velaja.

BSK – OMLADINAC 4:1 (3:1)

Strijelci: 1:0 Milošević (26), 1:1 Dubočanin (33, autogol), 2:1 Milošević (36), 3:1 Milošević (37), 4:1 Trninić (78). Stadion: “Čaire”. Gledalaca: 100. Sudija: Mišo Mačkić (Banjaluka). Delegat: Siniša Bošnjak (Banjaluka).

BSK: Ljubojević, Simić, Jokić (od 59. Trivunović), Dubočanin (od 79. Damjanović), Trninić, Kojadinović, Radošević (od 46. Gatarić), Milošević (od 82. Todorović), Velaja (od 80. Milovanović), Aleksić, Grujić.

Omladinac: Ždrnja, Kudra, Jorgić (od 72. Medaković), Suvajčević (od 70. Prerad), Blažić, Milosavac, Manojlović (od 61. Vojnović), Pavlović (od 59. Vuković), Petković, Popović (od 64. Branković), Đuranović.