I sa 47 godina na plećima Borislav Mikić je igračina! I to kakva….

Sa dva pogotka i dvije asistencije vodio je svoj FSA do pobjede u komšijskom derbiju u Kozarcu, gdju su savladali Bratstv0 (2:5) i tako uz povoljan rezultat u Kotor Varošu (pobjeda Naprijeda 0:1), preuzeli lideraku poziciju na regionalnom Zapadu!

Prvo poluvrijeme proteklo je u blic krigu u kojem je za četiri minuta viđeno tri gola! Gosti su poveli preko Mešića u 20. minutu, Babić je donio izjednačenje tri minute kasnije, a već u 24. Mikić majstorski pogađa za 1:2!

U nastavku još četiri lopte u mreži, tri u domaćoj, i bodovi su otišli za Prijedor…..

BRATSTVO – FSA PRIJEDOR 2:5 (1:2)

Strijelci: 0:1 Mešić (20), 1:1 Babić (23), 1:2 B. Mikić (24), 1:3 B, Mikić (48), 1:4 N. Knežević (68), 2:4 Babić (77), 2:5 M. Mikić (86). Stadion: Mrakovica. Gledalaca: 100. Sudija: Vedran Jarić. Pomoćnici: Nemanja Pilipović i Milan Basrak (svi iz Prijedora). Delegat: Goran Trivić (Čelinac). Žuti kartoni: Vujković (Bratstvo), Kovačević, S. Knežević (FSA).

Bratstvo: Čaušević, Jurišić (od 74. Fazlić), Savić (od 50. Deumić), Garić, Vujković, Huskić, Babić, Ar. Brkić, As. Brkić (od 70. M. Bahonjić), Grahovac, Karajica (od 74. A. Bahonjić).

FSA Prijedor: Zgonjanin, S. Knežević, Rečević, Kovačević, B. Mikić, Mešić, Crnobrnja, Rudak, M. Mikić, N. Knežević.