U okviru drugog kola Regionalne lige Zapad fudbaleri FSA Prijedor i Čelinaca su podijeli bodove odigravši 1:1.

Domaći su poveli već u 4. minutu, kada je iskusni vezista Borislav Mikić uputio precizan udarac i matirao golmana Dejana Čađu. Mikić je imao još dvije odlične prilike za postizanje pogotka, ali je u dva navrata, u 20. i 26. minutu bio neprecizan.

Za neiskorištene prilike slijedi kazna, kaže nepisano fudbalsko pravilo. Gosti su stigao do izjedančenja u 31. minutu, nakon ubacivanja iz kornera, stvorila se gužva u kaznenom prostoru, a najbolje se snašao Boban Spasojević i pogodio za 1:1.

U drugom poluvremenu, prečka je bila saveznik Čelinca. Borislav Mikić je neometan sa pet metara šutirao glavom, ali je lopta pogodila okvir gola. Pokušao je Mikić udarcem iz daljine, ali samo preko prečke gola gostiju.

FSA PRIJEDOR – ČELINAC 1:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Mikić (4), 1:1 Spasojević (31). Stadion: FK Berek. Gledalaca: 40. Sudija: Nemanja Pilipović. Pomoćnici: Milomir Novaković (oba iz Prijedora) i Dragan Rajlić (Novi Grad). Delegat: Darko Bujić (Prijedor). Žuti kartoni: Šodić (FSA), Amidžić (Čelinac).

FSA: Komnenović, Runić (od 47. Babić), Bujić, Stević (od 80. Ikanović), Miodragović, Golić, Mikić, Šodić, Rudak (od 47. Galonja), Drinić, Rečević.

Čelinac: Čađo, Rađenović, Amidžić, Kuzmanović, Tomić, Dubravac, Spasojević, Da. Knežević (od 79. Vujinović), De. Knežević (od 45. B. Knežević), Kutić, Bajić (od 52. B. Bojić).