Sloboda je u prilično dobrom izdanju na “Lukama 2” savladala BSK (5:2) i ostala u istom ritmu za liderom Laktašima.

Šef stručnog štaba Slobode Darko Maletić, bio je zadovoljan pobjedom i igrom svoje ekipe u većem dijelu meča.

-Zaslužena naša pobjeda. Možada malo previsoka, ali s obzirom da smo mi faktički sami sebi dali dva gola mislim da je rezultat sasvim realan. Vrlo rano smo postigli prvi gol i imali otvorenu utakmicu. I onda nekih petnestak minuta pada u igri, gdje smo mogli da primimo gol. Na sreću nismo i onda smo dali drugi gol. Ekipa BSK-a, koja se bori za opstanak pokazala je kao jedna više nego korektna ekipa. U drugom poluvremeu nesretno primljen prvi gol. I onda se u nas uvukla neka nerovoza, bez ikakve potrebe. Na sreću lako dajemo golove, pa smo brzo postgli treći gol i poslije 3:1 rješili pitanje pobjednika. Poslije toga naš golman je napravio još jednu grešku, na sreću koja nas nije koštala rezultata. Na nama je da nardenih dana neke “rupe” u našoj igri od nekih petnestak minuta popravimo i da u kontinuitetu igramo cijeli meč i da se osjeti još veći napredak u našoj igri. Raduje člinjenica da smo opet dali pet golova, sigurno to nije za zenemariti. Nastvljamo dalje okrećemo se novoj utakmici u Trnu sa Slogom – kaže Maletić.