Fudbaleri Bratstva i Lijevča odigrali su bez pobjednika u meču 6. kola na regionalnom Zapadu (1:1), iako su domaćina do puna tri boda dijelile sekunde!

Bila je to zuzetno tvrda, borbena utakmica. Bratstvo je do prednosti došlo u 15. minutu, kada je Damjan Dejanović iskoristio gužvu u šesnaestercu gostiju nakon prekida.

Sve do 90. minute igrao se borben fudbal, i nije bilo velikih prilika, kada na scenu stupa Bojan Ilić. Nakon jedne duge lopte bolji u skoku su bili igrači Lijevča, odbrana Bratstva je zaspala, a lopta dolazi do Ilića koji sa ruba šesnaesterca evrogolom matira Čauševića za 1:1.

Ovom podjelom bodova Bratstvo je na 11. poziciji sa pet bodova, dok je Lijevče u vrhu, četvrto sa 11 bodova.

BRATSTVO – LIJEVČE 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Dejanović (15), 1:1 B. Ilić (90). Stadion: “Mrakovica”, igrano bez publike. Sudija: Milan Garić. Pomoćnici: Milomir Novaković i Zoran Bilbija (svi iz Prijedora). Delegat: Milan Bulajić (Banjaluka). Žuti kartoni: Dejanović, Vujković (Bratstvo), Peulić, Perić, B. Ilić (Lijevče).

Bratstvo: Čaušević, Emini, Reljić, Zdjelar, Mujkanović, Vujković, Huskić (od 59. Grahovac), Ar. Brkić (od 90. Javor), As. Brkić, Dejanović (od 80. Aldžić), Kadirić.

Lijevče: Đogatović, Dimić, Kačavenda, Lekić, Perić (od 88. Mataruga), Gojković, S. Ilić, B. Ilić, Gavranović, Milutin, Peulić (od 80. Gajić).