U komšijskom derbiju Famos je bio bolji od Glasinca 2011 (3:1) i tako se priključio gornjem dijelu tabele na drugoligaškom Istoku.

U prvom dijelu igra je bila ravnopravna pa je rezultat bio 1:1. U drugom dijeli domaći su dodalo gas i ostvarili pobijedu. U 37. minutu Demirović iz kornera pronalazi kapitena Vitkovića koji glavom trese mrežu. U 40. minutu Vujičić poravnava pošto je dobro primio loptu poslije slobodnog udarca.

U 52. minutu Otović je napravio dobru akciju, a Marković je  strijelac. U 66. minutu Lalović je sjajnim golom postavio konačan rezultat.

Famos – Glasinac 2011 3:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Vitković (37), 1:1 Vujičić (40), 2:1 Marković (52), 3:1 Lalović (66). Stadion: SŠC, igrano bez gledalaca. Sudija: Mile Barjaktarević (Bijeljina). Pomoćnici: Goran Lakić (Brčko) i Aleksandar Kapor (Brčko). Delegat: Duško Kajević (Trebinje). Kontrolor: Miodrag Bodiroga (Trebinje). Žuti kartoni: Frganja (Famos), Vujičić (Glasinac  2011).

Famos: Terzić, Frganja, Čeha, Blažić, Otović (od 77. Milinković), Lalović (od 83. Močević), Vitković (od 88. Sudžum), Demirović (od 83. Minić), Elez, Marković (od 88. Purković), D. Lučić.

Glasinac 2011: Krunić, A. Pejanović (od 70. Gašević), M. Pejanović, Pajević (od 59. Kreštalica), Deurić, Vitomir, Debelnagić (od 74. Lončarević), Šuka, Vujičić, Rajić, Popović.