Vodeća ekipa šampiona Srpske, Rudar Prijedor nije imao nikakvih problema protiv “fenjeraša” Jedinstva iz Brčkog, koga su ispratili sa šest golova u mreži.

Amoa, se mogao i trći put upisati u listu strijelaca, ali u 47. minutu, nije realizovao drugi penal za svoju ekipu.

Već poslije prvih pola sata, domaća ekipa vodila je sa 3:0, da bi Brčaci smanjili u 57. minutu, preko Šera na 3:1 i tako vratili neku nadu.

Ipak, “rudari” dodaju gas i za deset minuta postižu još tri pogotka za konačnih 6:1.

RUDAR PRIJEDOR – JEDINSTVO 6:1 (3:0)

Strijelci: 1:0 Asamoa (20), 2:0 Amoa (25p), 3:0 Marmat (30), 3:1 Šer (57), 4:1 Santos (64), 5:1 Kulenović (68), 6:1 Glišić (74).

Stadion: Gradski, utakmica igrana bez publike. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš), pomoćnici: Tomislav Gračanin i Gojko Crnobrnja (oba Banja Luka), delegat: Milivoje Marković, kontrolor: Vladan Matić (oba Zvornik). Žuti kartoni: Marić (Rudar P.), Torlaković, Pajić (Jedinstvo).

RUDAR PRIJEDOR: Petrović, Pekija, Santos, Burazor, Amoa (od 49. Glišić), Radulović, Marić (49. Sajak), Ivetić, Jakupović (od 61. Kulenović), Matović, Marmat. Trener: Marko Tešić.

JEDINSTVO: Vukadinović, Živanović, Subotić, Ivić, Mišković (od 66 Šabanović), Pajić, Aleksić (od 46. Krošnjar), Bajrić, Šer, Torlaković, Đurđić. Trener: Zoran Brković.