Lauš i dalje nastavlja sa dobrim igrama, Plamen im nije bio ozbiljnija prijetnja, iako su gosti iz Donjeg Vodičeva na poluvremenu imali 1:1, dva pogotka Aleksandra Prtije prelomila su utakmicu na stranu lidera iz Banjaluke (3:1).

Derbi u Kozincima pripa je Bratstvu (2:1), iako su gosti iz Gornjih Podgradaca vodili veći dio utakmice, junak je postao Stjepanović, koji je najprije u 68. minutu iz kaznenog udarca donio poravnanje, a onda u trećem minutu sudijske nadoknade i veliko slavlje na kozinačkom “Old Trafordu”.

Lijevče je u finišu meča slomilo otpor Polet Krajišnika (1:0), a tri boda iz Rakelića nosi Krajina (0:1). Budućnost je poražena u Kozarcu (2:1), dok je jedini remi viđen u Kotor Varošu, po bod su podijelili Mladost i Kozara iz Donjih Orlovaca (1:1).

Utakmica u Grbavcima, između 13 Skojevki i Karanovca nije ni odigrana, jer se gosti nisu ni pojavili na terenu, pa je utakmica registrovana službenim rezultatom 3:0 za domaćina, a na “Šljunkari”, čini se, ponovo problemi u samoj organizaciji kluba.