Veliki derbi Opštinske lige Gradiša odigran u Lamincima pripao je domaćim fudbalerima. Na kraju Laminci – Obradovac 2:1.

Laminci - Obradovac

Ovim trijumfom Laminci su ostali na bod zaostatka za liderom iz Grbavaca, dok Obradovac sada zaostaje četiri koraka. Ipak, daleko je to od konačnog rješenja, jer slijedi još nekoliko međusobnih okršaja koji mogu promjeniti sliku na tabeli.

Gosti su bolje počeli duel u Lamincima, koji je privukao oko 400 ljubitelja fudbala, i došli su do prednosti golom Gajića u 22. minutu. U nastavku preokret  u samo dva minuta. Prvo je Boloban u 51. minutu izjednačio, da bi dojučerašnji prvotimac Obradovca Vlado Savković posigao pobjedonosni pogodak za veliko slavlje domaćih igrača i navijača.

Laminci - Obradovac tribine

LAMINCI – OBRADOVAC 2:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Gajić (22), 1:1 Boloban (51), 2:1 Savković (53). Stadion: FK Laminci. Gledalaca: 400. Sudija: Velibor Gigović  Pomoćnici: Strahinja Banjac i Radislav Kačavenda.  Delegat: Milovan Ilišević.  Žuti kartoni: Vujatović, Boloban, Vasić (Laminci), Novaković, Božić, Lukić (Obradovac).

Laminci: Crnomarković, Marijanović (od 46. Boloban), Simić, Drinić, Kovačević, Gojković, Dejanović, Vujatović, Savković, Šušnjar (od 87. Vasić), Kasagić (od 71. Stijaković), Gvozden.

Obradovac: Mitrović, Novaković, Galić, Božić, Čanković,(od 59. Lukić), Topić, Kačavenda (od 59. Pauković), Gajić, Dragosavac, Škrbić( od 69. Smajlović), Zdjelar.