Fudbaleri Laktaša nastavili susa serijom prijateljskih utakmica, a ovaj put gostovali su u Jaružanima, kod regionalca Crnog vrha i zabilježili ubjedljiv trijumf (0:4).

Gosti su poveli u 18. minuti golom Stamenkovića. Prednost je udvostručio Radetić u 31. na asistenciju Babića. Na 3:0 povećao je Lekić iz penala u 64. minuti susreta, a konačan rezultat postavio je Amidžić u 71. prelijepim pogotkom iz slobodnog udarca.

Trener gostiju Miljan Bajić na teren je poslao sljedeći sastav: Vuković, N. Rogić, Telić, Šavija, Amidžić, Tučić, Arežina, Milojević, Radetić, Babić, Stamenković. Još su igrali: Tadić, Aulić, Vukosavljević, Milaković, Lekić, M. Rogić.

Pomoćni trener Laktaša Mario Đukić prokomentarisao je dosadašnji dio priprema:

Iduću prijateljsku utakmicu Laktaši igraju u subotu protiv Kozare u Gradišci, a u prva dva meča odigrali su neriješeno u Novom Gradu sa Slobodom (1:1), i poraženi su u Banjaluci od juniora Borca (2:3).