Fudbaleri Radnika u prvoj provjeri savladali su Orašje, federalnog prvoligaša rezultatom 2:0. Trener Mladen Žižović na ovoj utakmici isprobao je sve igrače koji konkurišu za prvi tim, te je zadovoljan onim što su njegovi puleni pružili u prvoj utakmici u zimskoj pauzi.

Nakon prvog poluvremena koje je završeno 0:0, u nastavku susreta Radnik je slomio otpor federalca. Premijerligaš iz Bijeljine je poveo pogodkom novajile Kenana Delića u 50. minutu na pas Vladimira Bradonjića. Do pobjede domaći sastav dolazi u 68. sjajnim pogotkom Ognjena Đelmića za 2:0. Do kraja susreta Radnk je stvarao prilike, ali je na kraju susreta rezultat završnen sa dva pogodka u mreži gostujućeg Orašja.

Radnik u ranim jutarnjim časova u četvrtak  kreće na na put u Crnu Goru, gdje će u Budvi odraditi desetodnevne pripreme.

RADNIK – ORAŠJE 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Delić (50), Đelmić (68). Igralište: Etno selo Stanišići. Gledalaca: 100. Sudija: Mladen Mirić (Bijeljina).

Radnik: Marković, Vasić, Merajić, Isić, Šubert, Popara, Šantić, Đurić, Maksimović, Barić, Hadžić. Igrali su još: Hodžić, Bečelić, Radović, Krsmanović, Nikić, Mekić, Sušić, Delić, Šukilović, Đelmić, Bradonjić. Trener: Mladen Žižović.

Orašje: Živković, Fačić, Marošević, Đukić, Matulić, Prgić, Lugavić, Mikić, Marković, Šabić, Poturović. Igrali su još: Kurbašić, Brčaklić, Dominković, Gaićević, Zukić, Đurđević, Živković, Bećirević, Perić, Knežević, Hrštić. Trener: Samir Smajlović.