Da je kup takmičenje kao stvoreno za male klubove pokazuje i ovogodišnji Kup grada Banjaluka, gdje je “bundesligaš” Krajina eliminisala premijerligaša Borca!
Istina, treba reći da je za velikana iz Platonove nastupao kadetsko-juniorski tim, ali to svakako ne umanjuje veliku pobjedu tima iz banjalučkog naselja “Rosulje”.
Slavila je Krajina minimalnim rezultatom 1:0, a strijelac pobjedonosnog pogotka bio je Latinović u 10. minutu.
Pored Krajine u polufinalu Kupa grada nalaze se još BSK, Naprijed i eka se pobjednik duela Željezničar Sport team – Sloga Nektar.
Finale Kupa grada igra se tradiocionalno za slavu gradu Spasovdan, koji uvijek pada četvrtkom, a ove godine to je 21. maj.

Svi u Borcu koji se bave skolom trebaju otici bez da ih otjeraju. Rezultati, kvalitet igraca, trenera, Kajkutove afere.. Sistematski unistavanje djece. Izgubio se integritet kod ljudi u gradu pa se sad bolje kotiraju Spartak, SB akademija kao zdravije i bolje sredine
Pa ljudi moji zar niko u Borcu nema da otvori oči i vidi da trener Vranješ je zalutao u juniorska selekciju.. Deca dolazak na trening kao na sahranu da idu.. sramota jedna kako vi olako unistavate djecu. date neznalici u ruke i vidite kako ih uništava i ćutite.. Nije mogao trenirati Jaruzane, a neko ga dovede u Borac.. sramite se
Čestiteke ekipi Krajine na pobjedi, pokazali su da i mali klibovi znaju da igraju fudbal. Što se tiče BSK-a svaka cast zasluzena pobjedba nad Krupom ali sudija Kičić ne moẓ̌e da sudi ni turnir razreda a kmaoli nesto ozbiljnije. Možda bi prvo trbebalo da se radi fizičko u osnovnoj školi pa onda da se neko uhvati pištaljke, ali ok možda i nisam u pravu. 😉
Juniori Borca bas odlicni!! Bice igraca za Regiju i Bundes ligu, dobro je..