Fudbaleri Krupe plasirali su se u finale Kupa “Dr Milan Jelić”, gdje će im protivnik biti Rudar Prijedor.

U revanšu polufinala, Sutjeska je pobijedila Krupu sa 2:1, ali to nije bilo dovoljno za plasman u finale.

Poveli domaći preko Nikole Mojovića u 16. minutu, kada je pogodio iz slobodnog udarca.

Mrzić je u 53. minutu izjednačio, a nadu u preokret ponovo je dao Nikola Mojović sa “bijele tačke” u 70. minutu. Do kraja, je ostalo 2:1 i za veliko slavlje lidera m:tel Prve lige RS.

Inače, meč je odigran u sjajnom ambijentu pred oko 2.000 gledalaca.

SUTJESKA- KRUPA 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 N. Mojović (16), 1:1 Mrzić (53), 2:1 N. Mojović (70, penal).

Stadion: Gradski u Foči, gledalaca: 2.000, sudija: Slađan Došlo, pomoćnici: Nemanja Vujadin (oba I. Sarajevo) i Dejan Lazić (Doboj), delegat: Veljko Radovanović (Banja Luka). Žuti kartoni: Danilović, Radović (Sutjeska), Mitrović, Mrzić, Milošević (Krupa).

SUTJESKA: Pajević, O. Mojović, D. Mojović, Rašević, Radović, N. Mojović, Okuka (od 78. Sekulić), Milutinović, Mihajlović, Pljevaljčić, Danilović.

KRUPA: Milošević, Bubić, Blažević, Rudan, Đekić, Vukčević, N. Babić, Mitrović, Mrzić (od 90. Penić), Hadžić (od 71. L. Babić), Vidović.