I osmo kolo “bundesligaškog” karavana donijelo je uzbudljiv duel u Krupi na Vrbasu.

Domaćin je slavio protiv drvarskog Borca (2:1), ali tek poslije preokreta u samom finišu meča, čime je zaustavio seriju drvarčana od četiri uzastopna trijumfa, a sebi otvorio novu, jer je prošlo kolo poražen u Šnjegotini.

Gosti su se dobro branili, i prijetili iz kontranapada, a jedan takav završio je Mihajlović u 44. minutu za vodstvo gostiju čime se otišlo i na odmor.

Mijenjao je trener domaćih Draško Žarić i to mu se isplatilo! Vladan Vidović u 73. minutu donosi izjednačenja, a onda se igralo otvorenog garda, jer obje ekipe su željele tri boda. Ipak, na kraju preko Ducanovića, u 86. minutu Krupa dolazi do trijumfa i nova tri boda na svom kontu.

Krupa je na samom vrhu, ima 18 bodova, koliko i vodeći Rekreativo, ali i utakmicu više, dok je Borac zaustavljen na 16 bodova, nalazi se na četvrtoj poziciji.

Poslije utakmice lijepa slika, ali i uobičajena u Krupi na Vrbasu, fudbaleri oba tima na zajedničkoj večeri, onako kako i treba da bude na svim fudbalskim terenima širom Srpske i regiona…..

KRUPA – BORAC ID 2:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Mihajlović (44), 1:1 V. Vidović (73), 2:1 Ducanović (86). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 100. Sudija: Vedran Šukalo (Banjaluka). Pomoćnici: Dejan Kičić (Čelinac) i Darko Đekanović (Kotor Varoš). Delegat: Boro Vujić (Banjaluka). Žuti kartoni: Bojanić (Krupa), J. Bajić, Špiranović, Č. Pećanac, Savić (Borac ID).

Krupa: Kesić, Ducanović, P. Čivčić, M. Čivčić (od 68. Trivunović), Erak (od 89. Blagojević), D. Vidović (od 46. Bojanić), V. Ilić, Strika, V. Vidović, Orozović (od 68. Tovilović), M. Ilić (od 68. Šamara).

Borac ID: M. Miočević, Špiranović (od 67. Stojanović), Đukanović, Bjeljac (od 67. Jeremić), Rujević, Č. Pećanac (od 62. Marjanović), V. Savić, Mihajlović, Bajić (od 75. Dodig), J. Savić, I. Miočević.