U poslednjoj pripremnoj utakmici na Zlatiboru ekipa Krupe pobjedila je Železničar Pančevo rezultatom 2:0.

U 6. minuti Bilal izvodi korner, a Palić pogađa za 1:0.

Odmah u sledećoj akciji Šipovac šutira, ali golman Katanić brani. U 19. minuti Šipovac probija po desnoj strani i šutira ali golman gostiju opet odlično reaguje. Igrao se 26. minut kad Lukić pogadja stativu i rezultat ostaje nepromjenjen. U 38. minuti Bilal odlično proigrava Lukića koji izlazi sam na golmana, prolazi ga, i zabija za 2:0.

U nastavku meča Krupa nastavlja dominirati i stvarati šanse. U 40. minuti, najbolji pojedinac na terenu Šipovac, odlično šutira ali golman Katanić dobro reaguje. Samo minut poslije toga Blažević prolazi tri igrača ali loše šutira i rezultat ostaje isti. U drugom poluvremenu igra se uglavnom odvija izmedju dva šesnaesterca a istakao se golman Krupe, Bajić, sa dve odlične odbrane. Kapiten Dujaković pokušava u 62. minuti ali neprecizno. U 87. minuti Lazar Nikolić se nalazi u izglednoj situaciji ali promašuje.

Treba istaći da je ekipa Krupe na Zlatiboru odigrala četiri pripremne utakmice i nije osjetila gorčinu poraza, 3 puta je slavila i jednom odigrala neriješeno.

Fudbalere Krupe za sedam dana očekuje generalna proba protiv Slobode iz Mrkonjić Grada na stadionu u Krupi na Vrbasu.

Krupa: Bajić, Dekić, Makitan, Maksimović, Raković, Palić, Bilal, Glamočić, Šipovac, Blažević. Još su igrali: Guskić, L. Nikolić, Hadžić, Puzigaća, Dujaković.

Železničar Pančevo: Katanić, Tripković, Lazarević, Jankulov, Kostić, Šobot, Mandić, Jovanović, Tanasković, Stojanović, Kovačević.