Posljednjeg dana priprema u Metkoviću, Leotar je odmjerio snage sa domaćom Neretvom, a utakmica je nakon 90 minuta završena bez pobjednika rezultatom 1:1. Zanimljivo svakao da je ovo četvrti kontrolni susret izabranika trenera Marka Maksimovića, i četvrti remi u tim mečevima. Prije Neretv odmjerili su snage sa Tomislavom (0:0), Mladost Ždralovi (1:1) i Mornarom iz Bara (1:1).

Leotar je poveo u 15. minutu lijepim golom Ognjena Todorovića, a Neretva je izjednačila 15-ak minuta kasnije.

Leotar je igrao u sastavu: R. Perišić, Milić, Milović, Đurić, M. Perišić, Karić, Tahrić, Knežević, Đuderija (Kolak), Todorović, Spaić.

Posljednju pripremnu utakmicu pred nastavak sezone i Kup utakmice na Grbavici, Leotar će odigrati u subotu protiv Sutjeske u Nikšiću.