Nakon tri startna poraza fudbaleri Krajine napravili su seriju od isto toliko pobjeda, i popeli su se na petu poziciju na regionalnom Zapadu. U meču 6. kola savladali su Brdo sa 2:0. Sve je bilo riješeno nakon pola časa igre, jer su pogodili Jalić u 14. minutu, te Ivić u 28. minutu, što je bio i konačan rezultat ovog meča.

Krajina je tookom svih 90 minuta igre bila bolji rival, i mogla je još nekoliko puta zatresti mrežu Vidovića, pa gosti iz Hambarina nemaju za čim da žale na povratku kući iz Banjaluke.

KRAJINA – BRDO 2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Jalić (14), 2:0 Ivić (28). Stadion: “Rosulje”. Gledalaca: 50. Sudija: Slaviša Jovanić (Prnjavor). Pomoćnici: Miloš Kovačević (Prijedor) i Srđan Vuković (Banjaluka). Delegat: Vladimir Lazić (Prijedor). Žuti kartoni: Konić, Latinović (Krajina), Mešić, Mršić, Redžić (Brdo). Crveni karton: Vahidin Karupović (Brdo) u 88. minutu.

Krajina: Krčić, Konić, Milanović, O. Jakovljević, Ivić (od 66. Šervel), Jalić, Pejaković (od 85. Milašinović), Marjanović, Latinović, Bobar (od 82. Medić), Tadić.

Brdo: Vidović, Ramić, Mršić, Karupović, Deumić, Babić, Mešić, Kaltak, Kljajić, Behić, Tica (od 78. Redžić).