Na Gradskom stadionu u Gradišci, bez prisustva publike zbog vanredne situacije sa virusom COVID-19 odigrana je utakmica 2. kola mtel: I lige Republike Srpske Kozara (Gradiška) – Alfa Modriča koja je završila neriješenim rezultatom 1:1.

Prve minute u utakmici između dve vodeće ekipe u prvenstvu, prolazi u obostranom ispitivamnju snaga, bez preteranih uzbuđenja. U 9. minutu Lolić odlično  šutira iz slobodnog udarca sa dvadeset metara, ali lopta odlazi tik pored gola. Preuzimaju fudbaleri Kozare inicijativu, ali bez konkretne završnice. U 18. minutu obostrano koškanje igrača Kozare i Alfe sudija Došlo prekida žutim kartonima Jandriću i Popoviću iz Kozare, te Kojiću i Ignjatoviću iz Alfe. U 24. minuti dobar prodor Hamzića, ubacuje loptu prema Malbašiću, ali je golman Simić brži.U 34. minuti, Batar šuta s peterca nakon kornera, ali lopta odlazi pored gola. Kozara pojačava ritam, pokušavaju igrači Kozare iz prekida nakon kornera. U 39. minuti pokušaj Malbašića brani Simić, na loptu natrčava Šikanjić i Kozara vodi sa 1-0. Samo minut kasnije Eskić ima šansu da poveća vođstvo, ali Kojić uklizava i blokira šut.

Eskić je u prilici i početkom drugog poluvremena, ali Simić dobro interveniše i izbacuje loptu u korner. Krenuli su gosti iz Modriče odlučnije u drugom poluvremenu, i već nakon prvog kornera u 49. minuti Trifković je najspretniji i šalje loptu u mrežu Kozare za izjednačenje reziltata. Odmah uzvraća Kozara preko Šikanjića, ali ovaj ne zahvaća dobro loptu glavom i ona je lak plijen za Simića. Kojić ne koristi iznenadnu šansu u 74. minuti, šutira sa desetak metara, Modić je već savladan, ali lopta odlazi tik pored gola. Uzvraća Kozara, Batar je odličan u skoku, ali lopta odlazi tik iznad prečke. Samo minut kasnije, u 76. minutu, odličan prodor Petkovića koji se sjurio ka petercu Modriče, ali mu odbrana izbija loptu tik pre šut. Opsjeda Kozara gol Simića posljednjih deset minuta, ali Domuzin i Popović ne uspijevaju i utakmica se završava neriješenim rezultatom.

KOZARA – ALFA MODRIČA 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Šikanjić (40), 1:1 Trifković (49). Stadion: Gradski, igrano bez publike. Sudija: Slađan Došlo (Istočno Sarajevo). Pomoćnici: Davor Vukašinović (Rogatica) i Nemanja Vujadin (Istočno Sarajevo). Delegat: Mile Spasojević (Bijeljina). Kontrolor: Stevo Perić (Bijeljina). Žuti kartoni: Popović, Jandrić, Hamzić, Petrović (Kozara), Ignjatović, Kojić, Trifković, Demonjić (Alfa Modriča).

Kozara: Modić, Borković (od 53. Petković), Raspudić, Hamzić, Lolić, Malbašić, Popović, Jandrić (od 66. Domuzin), Eskić (od 66. Petrović), Batar, Šikanjić.

Alfa Modriča: Simić, Kojić, Obradov (od 87. Kostadinović), Radić, Prljeta, Ignjatović (od 81. Nikić), Demonjić (od 50. Miljević), Ninković, Trifković, Kojić, Janković.