Burno 11. kolo na regionalnom Zapadu! Dosta toga je viđeno, smjena na vrhu, prelijepi golovi, drame u finišu…sve ono što čini fudblal najvažnijom sporednom stvari na svijetu.

Dosadašnji lider Krajina ugasila se u Donjem Vodičevu, tačnije ugasio ju je Plamen! I to u posljednjih 15 minuta utakmice, jer do 75 minuta gosti iz Rosulja imali su egal, a onda su Gligić, te Babići u samom finišu donijeli veliku radost i veliku pobjedu za svoj tim.

Kiks ekipe iz Banjaluke iskoristila je Mladost koja je baš u Banjaluci, ali protiv Lauša stigla do trona! Kotorvarošani su slavili (1:2) i tako pokazali da bi mogli biti najveći kandidati za drugoligaške vode.

Drama je viđena i u Jaružanima, gdje je Crni Vrh slavio protiv Naprijeda u četvrtom minutu sudijske nadoknade, i to pogotkom Danijela Đurića iz kaznenog udarca! Bio je gost blizu boda, ali na kraju su poklekli….

Gosti su slavili u derbiju prijedorske regije u sudaru Svodne i Slavena, a junak susreta bio je Bojan Kabić, trostruki strijelac sastava iz Dobrljina, a ovome treba dodati da je u finišu meča isti igrač promašio i penal!

Lijevče je na krilima Mirka Milakovića slomilo Rekreativo (2:0), a istim rezultatom FSA je bio bolji od Sloge Rakelići. Jedan gol djelo je “neuništivog” majstora fudbala Borislava Mikića.

Najprijatnije iznenađenje šampionata dolazi iz Grbavaca, 13 Skojevki su u samom vrhu, a ovaj put to su demonstrirali i u Kozarcu. Iako je Bratstvo vodilo, gosti na krilima Miloševića, a onda i Dragana Vindžanovića prave preokret i dolaze do vrijednog trijumfa. Drugi gol Vindžanovića je pravo remek djelo……