Sigurnom pobjedom nad Omarskom (3:1) ekipa Karanovca pokazala jos jednom da nije slučajno lider drugoligaškog Zapada!

Siniša Milosević ponovo je bio raspoložen, i sa dva pogotka svom timu je donio sigurnu prednost. Bio je to deveti pogodak Miloševića u sezoni.

Ipak, nespretna reakcija mladog Babića i autogol u 55 minutu vraćaju goste iz Omarske u život koji osokoljeni pogotkom kreću po izjednačenje, ali u 72. minutu pogotkom jednog od najboljih pojedinaca susreta Tomičića, ekipa Karanovca završava posao, te ostaje lider na tabeli sa 15 bodova.

KARANOVAC – OMARSKA 3:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Milošević (26), 2:0 Milošević (48), 2:1 Babić (55, autogol), 3:1 Tomičić (72).  Stadion: “Šljunkara”. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Maksimović (Modriča). Pomoćnici: Zoran Tripunović (Doboj) i Milenko Mišić (Modriča). Delegat: Ljubiša Ćelić (Doboj). Kontrolor: Dado Petrović (Brod). Žuti kartoni: Dubravac (Karanovac), Ml. Jokić, Krecelj (Omarska).

Karanovac: Pupovac, Babić, Milošević, Tomičić (od 86. Dubravac), Aleksić (od 43. Bojanić), Vuković, Milosavljević, Grujić, Banović, Đukarić (od 73. Dedić), Šteković.

Omarska: Ml. Jokić, Panić, B. Romanić, D. Nišević (od 30. Milinković), B. Rosić (od 80. Stojnić), Da. Romanić, Krecelj, Grahovac, Anđić, Višić, Hrvaćanin (od 86. Ma. Jokić).