Na “Šljunkari” i dalje nema bodova!

Karanovac je slavio protiv Gomionice (3:2), nešto teže nego što se očekivalo, jer su uporni gosti iz Bronzanog Majdana dva puta izjednačavali, da bi Ćulum ostavio tri boda domaćinu i lidersku poziciju.

Vrijednu pobjedu u gostima u Drvaru odnio je OFK Spartak (1:2), koji je ovim trijumfom za petama lideru, dok je derbi u Zalužanima završen bez pobjednika, uz preokrete, i na kraju najrealniju podjelu bodova.

Tri boda iz Česme nosi Vrbas (1:2), dok je u Piskavici domaćin na koljena oborio Slogu Nektar. Kako je gužva na vrhu, prilična je i na dnu tabele, a Omladinac je stigao do boda u sudaru sa Zmijanjem, koje je na poluvremenu imalo dva gola zaostatka, ali u nastavku su ipak došli do boda.