Kozari bijela, Slaviji crna tačka!

Juniori Kozare su u dramatičnom meču igranom u Doboju savladali Slaviju poslije izvođenja penala, u regularnom toku bilo je 1:1. Tako su omladinci kluba iz Gradiške steklu pravo da u novoj sezoni nastupaju u Omladinskoj Premijer ligi BiH!

Po sparnom i toplom vremenu do vođstva prva dolazi Slavija preko Stijepića. Izjednačava Kozara u posljednjem minutu prvog poluvremena a strelac je Aleksandar Komlenić.

U drugom poluvremenu mreže miruju, pa se nakon isteka regularnog dijela pristupilo izvođenju penala. Mirniji su juniori Kozare, golove sa bijele tačke postižu Blagojević Aljoša, Sadiković Admir, Dakić Marko i Savić Slađan i donose Kozari pobjedu i plasman u Omladinsku Premijer ligu BiH.