Jedinstvo iz Žeravice slavilo je u Dubravama sa 1:0 u polufinalu Opštinskog kupa Gradiška! Tako se drugoligaš iz Žeravice pridružio Lijevču u velikom finalu, a nešto ranije tim iz Nove Topole bio je bolji od Sloge Dipo 2:0.

Prvo poluvrijeme nije obilovalo prilikama, igra se pretežno odvijala  oko sredine terena sa rijetkim  ali neuspješnim kontrama oba tima. Dubrave su  imale stopostotnu šansu za gol u 30. minutu kada je  Nemanja Gavrić izašao sam sa golmanom Hamzićem, pokušao ga zaobići, ali čuvar mreže Jedinstva u posljednjem trenutku zaustavlja Gavrića.

U drugom poluvremenu ista slika na terenu, s tim da je Jedinstvo imao nekoliko prilika za gol, a imali su i veći  posjed lopte. U 55. minutu Saša Behara pokazao je svoj kvalitet. Nikša Dimitrijević je pogriješio  na sredini terena, uzeo mu je loptu Behara, napravio je slalom kroz odbranu Dubrava, a potom  je dodao loptu do Bojana Kumića na desnoj strani ,koji ulazi u šesnaesterac i sa 13 metara iskosa s desne strane pogađa suprotni ugao  za  vodstvo 1:0. Mogao je  domaćin do izjdnačenja u 80 minutu, bio bi to mat u dva poteza. Golman Darko Milanović degažirao je loptu prema Aleksandru Railiću, ovaj izlazi oči u oči sa Hamzićem, koji fantastično zaustavlja udarac.

DUBRAVE – JEDINSTVO 0:1 (0:0)

Strijelac: 0:1 Kumić (55). Stadion: FK Dubrave. Gledalaca: 150. Sudija: Miloš Gigović. Pomoćnici: Radislav Kačavenda i Branislav Zvjerac.

Dubrave: Milanović, Pilipović, Demo, Radosavac, Railić, Crljenković, Gavrić, Berić (V. Gavrić), Kisin, Dimitrijević, Zorić.

Jedinstvo: Hamzić, Zekonja, Nedić, S. Sadiković, Huskić, Lazić, Z. Sadiković, Ilić, Behara, Verić, Kumić.