Definitivno, ovo je njihova sezona!

Fudbaleri Sloge plasirali su se u polufinale Kupa BiH, pošto su u revanš meču 1/4 finala savladali Posušje (2:0) i tako nadoknadili zaostatak iz prvog meča na “Mokrom dolcu” (2:3).

Odlične rezultate Sloge više niko ne može ni nazvati iznenađenjem, jer dobojlije igraju konstantno tokom cijele sezone, i izuzev “crnih minuta” u sudaru sa banjalučkim Borcem (0:9 u dva susret) sve je bilo kao iz bajke za izabranike Vlade Jagodića.

U ovom meču Sloga je povela pogotkom Varge, i to kakvim, kada je skinuo paučinu gola Posušja, a u finišu poluvremena Redžić je iskoristio nepažnju odbrane gostiju i donio toliko željeni rezultat na ovom meču.

U nastavku meča druga slika na terenu u Modriči, gosti napadaju, imali su i dvije prečke, ali za nešto više trebalo je i malo sreće, kja je ovaj put obilato bila na strani Sloge. Ali i zaslužili su je svojim gardom, stavom i igrom na terenu tokom cijele sezone.