U derbiju 23. kola na regionalnom Zapadu lider FSA Prijedor savladao je 13 Skojevki (3:1) i tako tri kola prije kraja pobjegao pratiocima na velikih plus sedam bodova, jer imaju toliko više od drugoplasiranog Crnog vrha, i samo čudo bi se trebalo desiti da se na “Poljani” od ljeta ne igra Druga liga Zapad!

Sve je bilo riješeno ekspresno, sa dva pogotka Mikića i Marinovića u 13. i 14. minutu, kada su gosti iz Grbavaca položili oružje. Do kraja poluvremena u strijelce se upisuje i Željko Stegić, i to dva puta, po jednom u svaku mrežu. Prvo autogolom u 28. minutu, a u 41. u pravu mrežu i tako postavlja konačan rezultat ovog meča.

FSA PRIJEDOR – 13 SKOJEVKI 3:1 (3:1)

Strijelci: 1:0 Mikić (13), 2:0 Marinović (14), 2:1 Stegić (28, autogol), 3:1 Stegić (41). Stadion: “Poljana”. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Simić (Krupa na Vrbasu). Pomoćnici: Dejan Smiljić (Banjaluka) i Vladan Todorović (Čelinac). Delegat: Mario Milijašević (Prnjavor). Žuti kartoni: Višić, Matić, Kos, Lukajić, Brkić (13 Skojevki).

FSA Prijedor: Zgonjanin, Rečević, Golić, Kovačević (od 74. N. Knežević), Marinović (od 89. S. Knežević), B. Mikić, Crnobrnja, Babić, Rudak, Stegić (od 87. Mešić), M. Mikić.

13 Skojevki: Borković, Višić, Brkić, Bereta, Rašković (od 46. Despotović), Matić, Bjelić, Kos, Čikić, Radović (od 42. Zeljković (od 70. Ilisić)), Lukajić.