Malo ko je očekivao da će Leotar na “Policama” doživjeti poraz od Ljubića (0:1), ali i to se dogodilo!

Tri boda su otišla za Prnjavor, a utakmicu su obilježili crveni kartoni, čak šest!

Četiri su pokazana domaćim igračima, a dva gostima. U trebinjskom prvoligašu ističu da će Sudijska komisija FSRS imati i te kako posla, i da će tek biti riječi o arbitraži Miroslava Bjelice iz Trnova, a na zvaničnoj Fejsbuk stranici Leotara osvanula je i objava koja dosta toga govori o dešavanjima na “Policama”.

-Danas je na “Policama” Leotar izgubio od Ljubića, ali je fudbal poražen. Ništa nam ne može vratiti bodove, ali ova utakmica će sigurno doći do trećeg poluvremena pred nadležne organe. Utakmicu smo završili sa ČETIRI crvena kartona, a još će biti riječi o penalima i ofsajdima. Mislili smo da su neke stvari daleka prošlost, ali čini se da još uvijek postoje pojedinci koji nas vraćaju na početak (ili na dno) – naveli su u FK Leotar.

Inače, pobjednosni pogodak za Ljubić postigao je Arsen Knežević u 47. minutu, a pocrvenili su kod Leotara Luka Babić, Matija Glogovac, Darko Đajić i Zoran Šaraba, dok su kod Ljubića ranije pod tuš morali Boris Ostojić i Vladan Komlenović.