Sve je bilo gotovo za samo četrdesetak minuta igre! Famos – Ljubić (3:0), ali čini se da na poluvremenu trener domaće ekipe Darko Vojvodić nije uveo mlade snage koje su održavale rezultat, ko zna kakav bi rezultat bio u ovom meču…

Perović je pogodio u 24. minutu, prednost udvostručio Lamadžema u 36. minutu, a Luka Asentić u 40. zacementirao nova tri boda motorista.

U nastavku zadovoljni i jedni i drugi, kao da su jedva čekali kraj meča.

Famos ima polovičan učinak, tri pobjede i tri poraza uz devet bodova, nalazi se na sedmoj poziciji, dok je Ljubić već sada u zoni ispadanja. Trenutno su pretposljednji na sedamaestom mjestu sa samo četiri boda, i veoma lošom gol razlikom 4:13. Očigledo da sa novim rukovodstvom nešto ne štima u Prnjavoru. Samo je sreća što je do kraja prvenstva još dosta daleko, pa mnoge stvari daju ispraviti, ali početak je za zaborav……

FAMOS – LJUBIĆ 3:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Perović (24), 2:0 Lamadžema (36), 3:0 Asentić (40). Stadion: SRC Istočna Ilidža. Gledalaca: 150. Sudija: Dejan Lazić. Pomoćnici: Bojan Maksimović (oba iz Modriče) i Milan Basrak (Prijedor). Delegat: Siniša Račić (Banjaluka). Kontrolor: Budimir Mihajlović (Zvornik). Žuti kartoni: Radović, Puljić (Famos), M. Stupar (Ljubić).

Famos: Stijepić, Škrba, Drina, Lamadžema (od 46. Bajrić), Hrkalo (od 46. Tomašević), Asentić (od 56. Puljić), Danilović, Perović (od 54. Radović), Tešanović, Marković (od 46. Drakul), Blažić.

Ljubić: A. Stupar (od 77. J. Živković), Bubić, Lukić, Subić, Mitrović (od 77. Samčević), M. Vasić, A. Vasić, Jugović, M. Stupar, Bojić (od 64. D. Živković), Ostojić.