Fudbaleri Kozare  na stadionu “Krndije” na Obradovcu, minimalnim rezultatom savladali su drugoligaša Jedinstvo iz Žeravice 1:0.
Utakmica je odigrana po vrlo lošem terenu, što je spriječilo igrače oba tima da prikažu bolju igru, ali truda i agresivnosti nije nedostajalo. Prvu šansu su imali izabranici trenera Vuleta Trivunovića, igrao se 12. minut kad je Vladimir Kremenović pobjegao odbrani Jedinstva, ali njegov prizemni udarac s desetak metara brani Adis Hamzić.U 20. minutu u šansi se našao Kremenović, ali njegovi udarci su završili preko gola Hamzića.
U 28. minutu Stefan Milojević je kao brzi voz prošao po desnoj strani, ubacio loptu u sredinu, Dragan Arežina je dobro šutirao sa ivice šesnaesterca, ali se iskazao golman Mladen Ilić.
U 34. minutu Siniša Radoja je poslao loptu u prazan prostor ka Vladimiru Kremenoviću koji je šutirao iz kaznenog prostora, a lopta je otišla tik pored stative. U 40. minutu Ognjen Škorić je iz slobodnog udarca ubacio u šesnaesterac, Branislav Nežić se najbolje snašao u kaznenom prostoru, a njegov udarac glavom završio je na prečki. U drugom poluvremenu teren je bio u veoma lošem stanju, pa su i jedna i druga ekipa imale puno problema s kontrolom lopte.Trenutak odluke desio se u 80. minutu, Boris Raspudić je prošao po lijevoj strani i vratio povratnu loptu za Radu Džombića koji je zakucava u mrežu za 1:0.

KOZARA – JEDINSTVO 1:0 (0:0)
Strijelac: 1:0 Džomibic (80). Sudija: Dragan Skakić. Stadion: “Krndije”. Gledalaca: 100.
Kozara: Ilić, Ognjen Petrović, Raspudić, Mirković, Petković, Radoja, Kremenović, Kovačević, Petković, Zečević, Kovljen.  Još su igrali: Bojanić, Pucarević, Petrović, Babić, Stjepanović, Bubić, Hamzić, Džombić, Aljetić, Gvozden.
Jedinstvo: Ad. Hamzić, S. Sadiković, Z. Sadiković, Malić, Nežić, Lazić, Arežina, Milojević, Ilić, Škorić, Ećimović.  Još su igrali: Đakušić, Ar. Hamzić, Mirjanić.