Iako su na poluvremenu imali šest poena prednosti (33:27), a početkom treće četvrtine i svih devet, košarkaši Igokee su doživjeli ubjedljiv poraz na gostovanju kod Partizana u okviru 13. kola Regionalne ABA lige – 64:87.

”Crno-beli” su u nastavku zaigrali mnogo bolje i, što je mnogo važnije, preciznije dok su ”igosi” u potpunosti podbacili i pokušajima da individualnim akcijama, te nerezonskim šutevima za tri poena, još i doprinijeli teškom porazu. Ključni igrač u pobjedi Partizana bio je Vilijam Hečer koji je pogodio čak šest ”trojki” iz sedam pokušaja, a odličan je bio i Stefan Birčević sa ”dabl-dabl” učinkom, 16 poena i deset skokova.

Kod Aleksandrovčana koji su u ovom meču pokazali dva potpuno različita lica, Radivojević i Mićović postigli su 15, odnosno 14, poena ali ni oni nisu, kao ni ostatak ekipe, zaslužili prolaznu ocjenu.

PARTIZAN – IGOKEA 87:64 (20:15, 7:18, 32:14, 28:17)

BEOGRAD –dvorana: ”Pionir”. Gledalaca: 2.300. Sudije: Milivoje Jovčić i Ivan Stefanović (Srbija), i Mario Majkić (Slovenija). Delegat: Slavenko Babić (Srbija).

Partizan: Robinson 12 (4-3), Ratkovica 7, Vrabac, Marinković 1 (2-1), Veličković 7 (2-1), Birčević 16, Koprivica 5 (2-1), Andrić 6 (2-0), Hečer 21 (1-1), Pot 4, Karahodžić, Luković 8. Trener: Aleksandar Đikić.

Igokea: Pašajlić, Mićović 14 (4-4), Šibalić, Robinson 7 (4-3), Pešaković 2, Milošević 2, Albijanić 9 (4-3), Radivojević 15 (6-5), Mahkovic 9, Fortenberi 2, Rikić 4. Trener: Dragan Bajić.