Tekstilac je prošao kroz Kozarsku Dubicu neokrznjen!

Na kraju Borac – Tekstilac 0:1, iako po onome što se vidjelo 90 minuta na terenu, gosti su dominirali i da je još koja lopta ušla u mrežu Trninića, ne bi bilo nezasluženo.

Trenutak odluke dogodio se u 24. minutu kada je Duspara glavom pogodio za 0:1, ispostaviće se i konačan rezultat ovog meča, a gosti su do kraja mogli još koji put pogoditi mrežu domaćina.

Tekstilac je ovim trijumfom zaplovio ka sredini tabele, trenutnosu 10. sa 21 bodom dok je Borac ostao 14. sa isto toliko bodova, i sigurno ga čeka nemirno proljeće i velike brige oko opstanka u društvu prvoligaša.

BORAC (KD) – TEKSTILAC 0:1 (0:1)

Strijelac 0:1 Duspara (24). Stadion: “Đolovi”. Gledalaca: 100. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Pomoćnici: Aleksandar Milaković i Dejan Stjepanović (oba iz Banjaluke). Delegat: Milivoje Marković (Zvornik). Kontrolor: Danijel Pajić (Bijeljina). Žuti kartoni: Gligić, Radaković (Borac KD), Prljeta, Brković (Tekstilac).

Borac (KD): Trninić, Škarić, Jolović, Asprilja, Ramirez, Blagojević, Mikić, Petraković (od 73. Halilović), Pekić, Radaković, Gligić.

Tekstilac: Simić, Živković (od 71. Brković), Jolović, Kojić (od 88. O. Perić), Janjušević, Prljeta, Duspara (od 64. Bašić), Ćorić, Hamzić, Vuković, S. Perić (od 71. Ignjić).