U derbiju  23. kola na Regionalnom Zapadu, Dubrave su slavile protiv Karanovca (2:1) i tako dodatno zakomplikovale situaciju na samom vrhu.  Novi trener  Siniša Đurić je startovao   pobjedom  na trenskoj klupi regionalca iz Dubrava i vratio je osmijeh na lice navijačima Dubrava, ali  i uprave kluba.

U 5. minutu na noge je digao domaću  pubilku mlađani  Igor Nježić poslije  kornera, bio je najviši u  skoku i  pogodio za 1:0.Da je Igor Nježić veoma raspoložen  vidjelo se i u 30. minutu  kada je Bojan Kumić probio po desnoj strani i pronašao Igora Nježića koji se  najbolje snašao poslavši  loptu sa peterca  kroz noge golmanu gostiju Bijeliću u mrežu. U 66 minuti Karanovac je smanjio na 2:1 preko  Nikole Babića koji je poslije kornera bio najviši u skoku i postavio konačan rezultat. Zaslužena pobjeda domaćeg sastava koji se vraća na stare staze slave.

DUBRAVE – KARANOVAC 2:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Nježić (5), 2:0 Kumić (30), 2:1 Babić (66). Stadion: FK Dubrave. Gledalaca:. Sudija: Blaženko Torbica. Pomoćnici: Miran Kolar (oba iz Prijedora) i Srđan Bašić (Novi Grad). Delegat: Zoran Petrović (Banjaluka). Žuti kartoni: Pilipović, M.Demo (Dubrave), Aleksić (Karanovac).

Dubrave: Lović, Radosavac, Hadžialagić, E. Demo, Nježić (od 56. Zorić), Glišić, Railić, Pilipović, Kumić (od 89. Gavrilović), Kisin (od 64. Zeljković), M. Demo.

Karanovac: Bijelić, Lukajić, Ducanović, Đukarić (od 41. Stanarević), Milošević (od 14. Anđelić), Aleksić, Babić, Grujić, Račić, Vujičić (od 71. Kojadinović), Bojinović.