Prava goleada viđena je u Srpcu, u obračunu dvije Sloge, srbačke i trnske, u okviru 3. kola  na drugoligaškom “Zapadu”. Na kraju su slavili gosti 3:4!

Već na samom početku utakmice  trnska Sloga je povela 1:0. Igrao se 9. minut kada je Predrag Stanković poslao dubinsku loptu ka Predragu Travaru koji izlazi sam ipred golmanan Babića  i rutinski postiže gol za 0:1. Srpčani su u nastavku uspjeli stići do poravnanja u posljednjim minutama prvog poluvremena. Srđan Ugren je dobro izveo slobodan udarac s 25 metara i sjajno pogađa mrežu  golmana Predraga Bekića za 1:1.

U 52. minutu Dragan Arežina je prošao po strani, vratio loptu do Nemanje Paripovića koji rutinski pogađa za 1:2. U 56. minutu Paripović je uposlio kapitena Predraga Travara, koji iskosa izlazi pred golaman  Dražena Babića i  i po drugi put ga savladao za 1:3.

Domaćin je smanjio rezultat na 2:3 u 65. minutu, Stefan Kršić se sjajno snašao u šesnaestercu gostiju, glavom je poslao loptu u mrežu nakon centaršuta Šestića. Sloga Srbac  je stigla do poravnanja samo minut kasnije, Stefan Kršić je bio precizan sa bijele tačke. Ipak bodovi odlaze u Trn u 73. minutu kada je konačan rezultat ovog meča postavio Predrag Travar koji je sa pet metara šutirao, a lopta je zakačila Srđana Ugrena i prevarila golmana Babića za 3:4.

SLOGA (S) – SLOGA (T) 3:4 (0:1)

Strijelci: 0:1 P. Travar (9), 1:1 S. Ugren  (47), 1:2 Paripović (52), 1:3 P. Travar (56), 2:3 Kršić (64), 3:3 Kršić (65, penal), 3:4 S. Ugren (autogol, 73).  Stadion: FK Sloga. Gledalaca: 100. Sudija: Aleksandar Railić (Derventa).  Pomoćnici: Darko Vukojević (Doboj) i  Milan Čeliković (Šamac).  Delegat: Siniša Stojčić (Laktaši). Kontrolor: Branko Šipka.  Žuti kartoni: Ugren, Šestić, Smiljanić, Malbašić (Sloga Srbac), P. Travar (Sloga Trn).

Sloga (S): Babić, S. Ugren, Šestić, Janković (od 62. Bjelonić), M. Ugren ( od 46. Malbašić), Kršić, Savić, Zukanović (od 43. Smiljanić), Đurić, Grbić.

Sloga (T): Bekić, Tepić, Savičić (od 22.  B. Stanković), Damjanić, Ilić, Ivić, Grozdanić, Arežina, Paripović, Travar(od 83. Kukić), P. Stanković (od 75. G. Travar).