U derbiju začelja, Drina je uspjela da stigne do pobjede i vrijednih bodova protiv “fenjeraša” Alfa Modriče sa 2:1.

Domaća ekipa je već u 16. minutu stigla do prednosti preko Miloševića, ali su gosti uspjeli da stignu do izjednačenja u 74. minutu preko Brazilca Da Silve.

Međutim, da bodovi ostanu u Zvorniku pobrinuo se “rezervista” Milošević u 78. minutu, za konačnih, Drina – Alfa Modriča 2:1.

DRINA – ALFA MODRIČA 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Milošević (16), 1:1 Da Silva (74), 2:1 Blagojević (78).

Stadion: “Gradski”, gledalaca: 100, sudija: Milan Kukrika (Trebinje), pomoćnici: Nebojša Čiča (Prijedor) i Branislav Zvijerac, delegat: Vedran Moravac (oba Gradiška). Žuti karton: Alizadeh (Alfa Modriča).

DRINA: Ružić, Knežević, Erić, Mazić, Sušić (od 71. Alić), Vasić, Milošević, Marković (od 63. Blagojević), Ćulum, Stanišić, Šarčević (od 83. Marić). Trener: Aleksandar Vasić.

ALFA MODRIČA: Đurić, Omerhodžić, Pljevaljčić, Karvaljo (od 26. Simić), Kuljanin, Ilić (od 69. Nišizaki), Janković (od 61. Alizadeh), Limić, Živković (od 69. Salkanović), Nikić (od 61. Sajar), Da Silva. Trener: Bojan Magazin.