Fudbaleri Krupe nastavili su svoj pobjednički niz pobjedom u Istočnoj Ilidži protiv Famosa sa 1:0.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova. Na startu nastavka utakmice, Đuričin u 52. minutu trese mrežu golmana Terzića za pobjedu lidera prvenstva.

Do kraja utakmice, mreže su mirovale, pa su bodovi otišli u Krupu.

FAMOS – KRUPA 0:1 (0:0)

Strijelac: 0:1 Đuričin (52).

Stadion: SRC Istočna Ilidža, gledalaca: 300. Sudija: Vojislav Vuković (Brčko), pomoćnici: Bojan Rakić i Radmilo Vuković (oba Bijeljina), delegat: Siniša Đurić (Petrovo). Žuti kartoni: Perović, Blažić, Lalović, Kokot, pomoćni trener Vladimir Drinjak (Famos), N. Babić, Nuhanović, Mitrović, Đekić, Damjanović (Krupa), crveni karton: Marko Tešanović, dva žuta kartona (Famos, 90+4).

FAMOS: Terzić, Drakul, Škrba, Mićić, Otović (od 62. Minić), Vranešić (od 54. Kokot), Radović (od 74. Frganja), Tešanović, Blažić, Perović (od 74. Kovačević), Lalović (od 74. Demirović). Trener: Momčilo Stanić.

KRUPA: Damjanović, Redžić (od 90. Raković), Đuričin (od 90. Ristanović), Perović (od 70. Nuhanović), L. Babić, Đekić, Čelar (od 81. Krneta), N. Babić, Leili, Mitrović, Petrović (od 81. Bubić). Trener: Vladimir Ilić.