Sloga je napravila još jeda veliki korak ka vrhu, pošto je preskočila neugodno gostovanje u Gradišci, savladavši Kozaru (2:3)!

Po prohladnom i vjetrovitom vremenu, prve minute prolaze u međusobnom ispitivanju snaga. Prvu šansu gledamo u 13. minutu i odmah gol. Savanović prihvata loptu na desnoj strani, oslobađa se pratioca i majstorski centrira, Luka Đurić natrčava,  glavom šalje loptu je iza leđa golmana Sloge Kneževića i dovodi Kozaru u vođstvo. Sljedećih dvadesetak minuta, ekipe se smjenjuju u napadima, ali se igra između šesnesterca, bez većih šansi.

U 34. minutu nakon kontre Sloge, Dadić šutira i poravnava rezultat na 1:1. Minut kasnije uzvraća Kozara preko Maksimovića, ali je Knežević na mjestu.

U 36. minutu nova promjena rezultata. Gotovo istovjetnu akciju kao kod prvog gola ponavljaju gosti, a strijelac za vođstvo Sloge je Stevanović. Pokušava da uzvrati na drugoj strani Savanović, ali lopta odlazi preko gola.

Na početku drugog poluvremena prva prijeti Kozara, ali šut Savanovića blokira odbrana Sloge. u 55. minutu Malbašić jako šutira, Knežević odbija loptu na koju natrčava Savanović, ali Knežević uspijeva da odbrani i taj udarac. U 60. minutu izjednačenje. Maksimović se vješto oslobađa čuvara, jako šutira i šalje loptu iza leđa nemoćnog Kneževića. Činilo se da Kozara može i do sva tri boda, ali u 75. minutu Milaković bježi odbrani Kozare i dovodi goste u vođstvo od 2:3. Pokušavaju igrači Kozare da dođu do izjednačenja, ali u tome ne uspijevaju i gosti iz Doboja dolaze do pobjede.

KOZARA – SLOGA(D) 2:3 (1:2)

Strijelci: 1:0 Đurić (13), 1:1 Dadić (34), 1:2 Stevanović (36), 2:2 Maksimović (60), 2:3 Milaković (75). Stadion: Gradski “Velimir Sombolac”. Gledalaca: 150. Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica). Pomoćnici: Bojan Makarić i Radmilo Vuković (oba iz Bijeljine). Delegat: Bojan Milkanović (Kozarska Dubica). Kontrolor: Milan Docić (Banjaluka). Žuti kartoni: Savanović, Đurić, Jandrić, Kovačević, Maksimović (Kozara), Dadić, Zajić, Šaula, Ristić (Sloga).

Kozara: Modić, Kovačević, Hamzić, Malbašić, Savanović (od 85. Matić), Đurić (od 73. Lolić), Jandrić, Popović (od 77. Govedarica), Maksimović, Pepić, Runić.

Sloga (D): Knežević, Dadić, Zajić (od 90. Knežević), Radić, Stevanović (od 77. Hrubik), Milaković (od 85. Šujić), Džaferović (od 46. Bilal), Šaula, Janjić, Starčević (od 46. B. Marković), Janjić.