Duel 13. kola na regionalnom Centru između OFK Pridjela Donji i Trebave prekinut je u 82. minutu zbog fizičkog napada na arbitra Marinka Cvjetkovića!

Naime u 77. minutu arbitar iz Petrova je pokazao crveni karton Aleksandru Lukiću, prvotimcu OFK Pridjel Donji, koji je salvama uvreda, ali i odgurivanjem Cvjetkovića doveo utakmicu na rub regularnosti.

Strasti su se uzburkale, a pet minuta kasnije uslijedio je novi napad na Cvjetkovića, ovaj put Darija Blagojevića, koji je nekoliko puta udario arbitra, koji je na kraju uspio odsvirati kraj meča!

Inače, do trenutka prekida gosti su vodili sa 3:1, i po svemu sudeći nose bodove iz Pridjela, a domaćina i ratoborne prvotimce očekuju žestoke kazne za napad na službena lica.