U finalu fudbalskog kupa na teritoriji Fudbalskog saveza Opštine Šamac igraće Borac iz Šamca i Crvena zvijezda iz Obudovca.

U polufinalnim mečevima, Borac je puno teže nego što se očekivao eliminisao Crvenu zvijezdu iz Gajeva. Šamčani su poveli preko Marčete u 38. minutu, da bi samo tri minute kasnije Mojić izjednačio, a Nemanja Ilić, golom u 73. minutu za potpuni preokret. Ipak, da ne bi bilo veliko iznenađenje, pobrinuli su se “borčevci”. Najprije, ponovo Marčeta u 81. minutu za 2:2 i iskusni Ćosović u 88. minutu za konačni 2:3.

U Donjoj Dubici, Crvena zvijezda iz Obudovca je slavila protiv Bratstva sa 3:1, golovima Šarića, Josipovića i Jevremovića, dok je pogodak za domaćina postigao Dervenić.