Fudbaleri Čelinca nisu uspjeli doći do nove trojek na drugoligaškom Zapadu, pošto su remizirali sa OFK Poletom 1926 (2:2), iako su u džepu gotovo imali cijeli plijen!

Naime, pogotkom Kuzmanovića od 22. minuta Čelinac je poveo i imao i igru, prilike i sve u svojim rukama.

A, kada je Materić u 55. minutu udvostručio prednost, na stadionu “Tukovi” nije bilo nikoga ko nije vjerovao u pobjedu “Čelzija”.

Ipak, samo dva minuta kasnije Teodosić vraća nadu gostima iz Broda, pogađa za 2:1.

A, onda šok u 90. minutu! Grozdanić, simboličnog imena “Srećko”, pogađa za 2:2!

A, onda u sudijskoj nadoknadi prvo Žarić pogađa prečku, a potom iz slobodnog udarca Šikanić preko gola šutira, i bod odlazi za Brod…..

ČELINAC – OFK POLET BROD 2:2 (1:0)

Strijelci: 1:0 Kuzmanović (22), 2:0 Materić (55), 2:1 Teodosić (57), 2:2 Grozdanić (90). Stadion: “Tukovi”. Gledalaca: 100. Sudija: Slaviša Jovanić (Prnjavor). Pomoćnici: Filip Sredojević i Veljko Makitan (oba iz Gradiške). Delegat: Dragan Aleksić (Srbac). Kontrolor: Miran Kolar (Prijedor). Žuti kartoni: Đajić, Bojić, N. Kutić (Čelinac), Pejičić (OFK Polet 1926).

Čelinac: Čađo, Rađenović (od 77. Amidžić), Materić, N. Kutić, Dubravac (od 80. B. Knežević), Kuzmanović (od 65. Šikanić), Tomić, Bojić, D. Knežević (od 65. S. Kutić), Đajić (od 46. Bajić), Žarić.

OFK Polet 1926: Blažanović, Pejičić, Ignjatić, Petrić, Miličić, Bardak, Grozdanić, Đurić, Teodosić, Vukičević, Jovičić.