Čelinac nastavlja seriju uspješnih rezultata na regionalnom Zapadu! Ostvaren je i četvrti trijumf, ovaj put protiv komšija iz Kneževa, ekipe Progresa (3:1), i uz jedan remi “Čelzi” je prvi pratilac dubičkog Borca sa dva boda manje od lidera.

Ovaj duel riješen je u drugom poluvremenu. Goste je načeo odlični Tomić u 66. minutu, ali iskusni Nikola Đukarić samo četiri minuta kasnije vraća stvari u egal. Ipak, u samo mfinišu meča izabranici trenera Danijela Peulića sa još dva pogotka preko Ilića i Tomića ostavljaju bodove u Čelincu, a svojim navijačima donose još jedno slavlje.

ČELINAC – PROGRES 3:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Tomić (66), 1:1 N. Đukarić (70), 2:1 Ilić (83), 3:1 Tomić (88). Stadion: FK Čelinac. Gledalaca: 150. Sudija: Miloš Kovačević. Pomoćnici: Bojan Panić i Marko Milunić (svi iz Prijedora). Delegat: Siniša Račić (Banjaluka). Žuti kartoni: A. Materić, Tomić (Čelinac), Dukić, Marjanović  (Progres).

Čelinac: Čađo, Rađenović, Kutić (od 58.  Da. Knežević), A. Materić (od 76. B. Knežević), De. Knežević, Ilić (od 89. Amidžić), Kuzmanović, Tomić, Jusić, Spasojević, Popović.

Progres: Bekić, Marjanović, Svjetlanović, D. Đukarić, Dukić, Bojić, Vuković, Bunić, Budić, Vujančević, N. Đukarić.