Kada se malo ko tome nadao, fudbaleri Progresa napravili su prijatno iznenađenje, vrativši se iz Rakelića sa cijelim plijenom! Tako je regionalac iz Kneževa anulirao poraz od Čelinca na svom stadionu, pa sa 16 bodova na svom kontu ćvrsto drži sredinu tabele, daleko od opasne zone. S druge strane Sloga je ostala na 14 bodova.

Junak susreta bio je Saša Bunić, koji je sa dva projektila u prvom poluvremenu potpuno “zaledio” domaćina. Istina, Sloga se vratila u igru u 55. minutu golom Čačića, ali nije bilo snage za potpuni preokret, pa bodovi zasluženo idu u Kneževo.

SLOGA RAKELIĆI – PROGRES 1:2

Strijelci: 0:1 Bunić (15), 0:2 Bunić (35), 1:2 Čačić (51). Stadion: FK Sloge u Saničanima. Gledalaca: 50. Sudija:  Slaven Jelić (Teslić). Pomoćnici: Dejan Smiljić i Živko Marković (oba iz Banjaluke). Delegat: Rade Pilipović (Novi Grad). Žuti kartoni: Novaković (Sloga), Bunić (Progres). Crveni karton: Srđan Torbica (Sloga Rakelić) u 67. minutu.

Sloga Rakelići: Unijat, Resanović, Si. Objedović, Brdar, D. Tambić (od 73. Novaković), Stanković, Dragić (od 47. Sa. Objedović), B. Tambić, Radanović (od 38. S. Torbica), Čačić, S. Torbica.

Progres: Marjanović, Stojanović, Kulišić, Marković, Dukić, Bojić, Đuranović (od 60. Filipović), Bunić, M. Budić, P. Budić, Vujančević.