Na Čairama je viđena jedna odlična utakmica u kojoj je BSK savladao drugoligaša Polet iz Broda sa 2:1.

Prvo poluvrijeme je proteklo uz dosta trke na obe strane, a domaćin je bio bliži pogotku, ali fenomenalna odbrana golmana gostiju nakon udarca glavom Miloševića i promašen zicer Kukića obilježili su prvo poluvrijeme.

BSK je poveo u drugom poluvremenu nakon kornera kada je u šesnaestercu bio najviši Milošević.
Gosti iz Broda došli su do izjednačenja nakon jedne izgubljene lopte BSK-a na svojoj polovini kada su dobrom kontrom matirali golmana domaćih, a strijelac je Slobodan Pejičić.

Na 2:1 ispostaviće se konačan rezultat, solo akcijom i prelijepim pogotkom postavio je Jokanović koji je bio stalna prijetnja gostima iz Broda.
Gosti su se pokazali kao dobro organizovana ekipa dok je BSK po svemu prikazanom zasluženo slavio jer je propustio još par izglednih prilika za postizanje pogotka.

Ponajbolji akter meča Nikola Jokanović ima svoje viđenje utakmice.

-U pripremi utakmice znali smo da nas očekuje teška, zahtijevna utakmica. Ekipa Poleta je iskusna ekipa sa dobrim pojedincima. Nije nas “lopta slušala” ali ako uzmemo u obzir da radimo punom parom, mislim da nas je stigao umor i to se moglo primjetiti. Ono što me raduje je veliki nivo discipline u igri gdje gostima nismo dopustili da olako dolaze u prilike da ugroze gol, a mi smo iz prosečne utakmice stvorili par odličnih šansi te postigli 2 gola. Gostima se zahvaljujemo na fer i korektnoj utakmici – istakao je Nikola Jokanović.

– Prava takmičarska utakmica, sa puno trčanja i lijepih prilika. Igrali smo organizovano i disciplinovano ali na kraju je izostao rezultat. Mi nastavljamo dalje sa planiranim pripremna i prijateljskim utakmicama. Naredni protivnik je NK Odžak. Zahvalio bi se BSK-u na gostoprimstvu, želim im puno sreće u nastavku prvenstva – reko je trener Polet Brod Dejan Pijetlović

BSK je nastupio u sledećem sastavu: Matijaš, Jelić, Jokić, Trninić, Lukajić, Grujić, Milosavljević, Nikodijević, Kukić, Jokanović, Milošević. Još su igrali: Gatarić, Šakić, Damjanović, Kojadinović, Čekić, Zvonar, Škorić, Berendika.

S druge strane Polet je nastupio u sljedećem sastavu: Mitrić, Đukić, Petrić, Kutić, Bardak, Paripović, Prodanović, Grujić, Travar, Jovičić, Đukanović. Još su igrali: Pejičić, Simić, Tešanović.